TER   LASTİĞİ

TUBE   HAND  GRİP

Extra  yumuşak  ve  şeffaf  silikondan  imal  edilmiştir . İçinde hiçbir dolgu maddesi olmadığı için renkler canlı  ve  parlaktır. İstediğiniz  zaman  çıkarıp  yıkayabilir  ve  tekrar  takabilirsiniz , dolgu  maddesi  olmadığı  için  takıp  çıkarmakla  deforme  olmaz . Kir  ve  mikrop  barındırmaması  için  yüzeyleri  desensiz  imal  edilmiştir . Temizliğini  ıstakanın  üzerinde  de  yapabilirsiniz .

Hijyenik  malzemeden  imal  edildiği  için  elinizi  tahriş  etmez  ve  allerji  yapmaz

Dünya  standartlarına  uygun  olarak  imal  edilmiştir .

Boy =  29  cm.         Çap  =  25  mm.

Ağırlık  =  20  gr.

Daha  uzun  imal  edilen  Ter  Lastikleri  35 - 40  gr.  ağırlıkta  olmakta  ve  ıstakaya  gereksiz  yere  ağırlık  yüklenmesine  sebep  olmaktadır . Ter  lastiği  takmanın  asıl  amacı  güvenli  bir  tutuş  sağlamak  olduğuna  göre , bilardo  oynarken  ıstakanın  hiç  tutmadığınız  (  göbeğe  yakın  bölgeye  kadar  )  kısmını  lastikle  kapatmanın  ve  ortaya  doğru  lüzumsuz  bir  ağırlık  yükleyerek  ıstakanın  dengesini  bozmanın  hiç  bir  anlamı  ve  faydası  yoktur . Uzun  lastik  alanlar  genellikle  ortadan  keserek , ayni  fiyata  2  adet  lastik  sahibi  olmak  için  tercih  etmektedirler ,  Bizim  silikonumuz  çok  uzun  ömürlü  olduğundan , yedek  almanıza  gerek  yoktur .

'' Hiç bir lastiğin renk ve deseni , benim ıstakamın desenlerinden daha güzel değildir ,,

Diyenler için şeffafını da ürettik . Istakanızın renk ve desenlerini örtmeden de Ter lastiğinin avantajlarından istifade edebilirsiniz .

Satın aldığınızda , üzerindeki koruyucu pudrayı güzelce yıkayıp kurutun , sonra takın . Eğer dükkannınızda veya rafta stokta bekletecekseniz , pudralı olarak saklayın . Kauçuktan imal edilenler gibi 6 ay veya 1 yıl sonra durduğu yerde kendi kendine çürümez , sertleşmez , yırtılmaz . ( Ozon koruyucu kullanan bazı imalatçılar bu süreyi 1 misli arttırmaktadırlar , ancak dükkandan aldığınız bir lastiğin ne kadar süre önce imal edildiğini öğrenme şansınız olmadığı için , ne kadar daha ömrünün kaldığını hesaplamanız da çok zordur )

Bizim Ter Lastiğimizi gene de sonsuza kadar bekletmeyin , bozulmadan ve özelliklerini yitirmeden maksimum raf ve stok ömrü 30 - 40 yıl kadardır.

 

   
   

ÜRÜNLER SAYFASINA GERİ DÖN

© 2007 Copright istanbulbilardo.com   /     Design arkadaskoliq.com