Bilardo   Salonları  için  Ekonomik  Fiyata  Web  Sitesi  Yapan  Firmalar

Bildiğiniz  üzere  Bilardo  Salonlarını  Türkiye  genelinde  İller  bazında  tasnif  edilmiş  olarak  ÜCRETSİZ  kayıt  ediyor  ve  yayınlıyoruz . Bizden  Salonları  tanıtıcı  resimler  de  koymamız  ve  ücreti  neyse  almamız  talep  edildi . O  tür  bir  faaliyet  bizim  konumuz  değil , biz  imalatçı  bir  firmayız  ve  Salonlara  ulaşılmasını  sağlamak  için  ÜCRETSİZ  hizmet  vermeye  devam  edeceğiz . Ancak  Salonların  da  ayrıntılı  bir  şekilde  kendilerini  tanıtmasının  gerekli  olduğunun  farkındayız . Bu  yüzden  web  sitesi  olan  salonlara  LİNK  verme  uygulamasını  başlattık . Toplu  listeye  girip  merak  ettiği  salonun  LİNK  ine  tıklayanlar  o  salonun  web  sitesine  bağlanarak  salonu  ve  faaliyetlerini  ayrıntılı  olarak  inceleyebiliyor . Salon  sahibi  de  sitesini  sürekli  güncelleyerek  en  son  olaylardan  web  ziyaretçilerinin  haberdar  olmasını  sağlıyor .

Bu  uygulamada  en  zor  kısım  web  sitesi  yaptırmanın  pahalı  oluşuydu . Ancak  hem  Bilardocu  hem  de  web  sitesi  yapımı  işinde  çalışan  bazı  arkadaşlar  bu  soruna  yönelik  olarak  ekonomik  bazı  çözümler  geliştirdiler . Aşağıda  bu  arkadaşların  geliştirdikleri  teklifleri  yayınlıyoruz . Bu  konuda  daha  değişik  çözümler  getiren  firmalar  da  olduğu  takdirde  onların  tekliflerini  de  burada  ÜCRETSİZ  yayınlayacağız

Bizim  amacımız  sektöre  hareketlilik  getirmek , Türkiye de  olduğu  söylenen  100 000  civarındaki  salonların  büyük  bir  kısmına  ulaşılmasını  ve  tanıtılmasını  sağlamak  ve  bu  salonlardaki  oyuncuların  web  sayesinde  seslerini  duyurabilmesini  sağlamaya  yardımcı  olmaktır .Bu  konuda  yeni  ve  faydalı  öneri  getiren  her  firmayı  burada  yayınlayacağız .

Sektörün  ve  camianın  birbirinden  haberdar  olmasını  sağladığımız  ölçüde  Türk  Bilardosunun  daha  iyi  yerlere  geleceğine  inanıyor  ve  herkesi  fikirleri  ile  yapıcı  katkılarda  bulunmaya  davet  ediyoruz.

Malzeme  Siparişi  için  MSN :  istanbulbilardo@hotmail.com

 

 
FİRMA  :   1

İstanbul Bilardo Sayın Ahmet Yurtseven ve Çok Değerli Tasarımcı Dostlarım 1978 liler Desteği ile ve bu projede emeği ve desteği geçen herkese yazının başında teşekkürlerimi sunuyorum.

Merhaba Dostlar ;

Öncelik Anadolu kulüpleri ve Bilardo Salonları olmak üzere bir kampanya başlattık. Tasarımlarımızdan birisini seçerek Salonunuz veya Kulübünüz için bir web sitesi sahibi olabilirsiniz. Global dünyada sizinde bir yeriniz olsun. Aynı zamanda kendi salonunuz ismi üzerinden mail adresi alarak tanıtımınızı güçlendirin. Tasarım + Alan Adı + Hosting işlemlerinizin tamamı tarafımdan yapılacak. Siz sadece bana sitede yayınlanmasını isteğinizi salon bilgileri , açıklayıcı yazı , resimler vs. ileteceksiniz.

Şu anda 2 adet tasarımımız tamamlanmak üzere. Tasarım1 ve Tasarım2 Linklerine tıklayarak görebilirsiniz. siteler sadece tasarım aşamasıdır. tasarımlarımızdan birisini seçen üyelerden alınacak yazılar ve resimler ile şekillendirilecektir. 

Bu projede emeği geçen herkese şimdiden sonsuz teşekkürler. 

Bildiğiniz gibi bu projedeki amacımız bilardo sektörünü uluslararası ve Türkiye piyasasında tanıtmak ve hareketlendirmek. Bu camia içerisine birbirinden habersiz kimse kalmasın. Oyuncular salonları tanısın, salonlar  da oyuncuları. İçerik olarak Türkiyenin en büyük veri  tabanına   sahip sitemizde tanıtımınız olacak , www.istanbulbilardo.com   web   sitesinde   toplu  listede  yer  alacaksınız .Toplu  listeden  salonunuzun  web  sitesine  link  verilecektir .  Hem salon hemde oyuncu profilleri sürekli güncellenecektir.

Proje kapsamındaki tasarım ve hosting ücretimiz aşağıdaki şartlara uygun olarak sabittir. Bu özellikler dışındaki talepleriniz fazladan ücrete  tabi olacaktır. Farklı bir paket istiyorsanız benimle irtibata geçebilirsiniz. msn + e-mail ersin@pilardocu.com  tel:0535 361 02 50

Hizmet Şartları:  Paket Fiyatı : 10 + 50 YTL
 

Alan Adı : 10 YTL

Hosting : 50 MB Alan - 1000 MB Trafik (50 YTL)
 

E-Mail : 3 Adet İsme Özel E-Mail 

Tasarım : Bedava (Taslaklarımızdan Birini Seçeceksiniz.)

Alan Adı Ne Demek : Alan adı sitenizin ismidir. örnek olarak salonunuzun ismi Prestij Bilardo. Adresiniz buna bağlı olarak www.prestijbilardo.com olarak belirlenecek ve siteniz bu adres altında barındırılacaktır. 

Hosting : Web Alanı demek sitenize ne boyutta döküman ekleyeceğinizin kapasitesidir. Normal şartlarda 5 sayfalık bir web sitesinin kaplayacağı alan 2-10 mb arası değişir. Biz yapacağımız siteler için 50 MB lık bir yer ayırdık. Web sitesinin haricinde siteye ekleyeceğiniz resimler için site 30 - 40 mb lık bir alan kalıyor. bu alandan daha fazla kapasiteli bir yer istiyorsanız benimle irtibata geçmelisiniz.

Trafik : Trafik anlamı örnek olarak diyelimki web sitenizin boyutu 1 mb. koyduğunuz resimler ile birlikte 40 mb oluyor. Sitenize her giren kişi resimlere baktığını da varsayarsak her giren kişi sizin trafiğinizden 40 mb almış oluyor. 20 kişi girip sitedeki bütün resimlere bakarsa sizin kotanızdan 800 MB almış oluyor. Sitenize ekleyeceğiniz resimlerin boyutunun 100 kb olduğunu var sayarsak bu trafik alanının size fazlası ile yeteceği hesaplanmıştır. 

E-Mail : İsminize özel alan adınız ile birlikte mail adresi veriyoruz. diğer örnekte olduğu gibi kendi alan adınız ile devam eden bir mail adresi. Örnek : prestij@prestijbilardo.com gibi.

Tasarım : Daha önceden hazırlamış olduğumuz şablonlardan bir tanesini seçtiğiniz takdirde tasarım ücreti almıyoruz. Ancak şablonlar üzerindeki köklü değişiklikler ekstra ücrete tabi olur. Şablonların ana sayfalarına eklenecek logonuz hariç diğer bütün değişiklikler için benimle irtibata geçmelisiniz.

                                                                                Ersin  Koray  Gonce

 

 

 

 
FİRMA :  2

 

 
 

 

 

 

ANA SAYFAYA GERİ DÖN

 

© 2007 Copright istanbulbilardo.com   /     Design arkadaskoliq.com